top of page

İade - İptal Şartları

 

Satın almak istediğiniz ürünün stoklarda kalmaması halinde site hesabınıza yatırdığınız parayı, satın alırken kullandığınız ödeme kanalı üzerinden geri alabilirsiniz. Örneğin EFT/Havale işlemi ile ödeme yaptıysanız para iadesi banka hesabınıza gönderilir. Fakat mobil ödeme ve kredi kartı ile yaptığınız ödemelerin hiçbir şekilde iadesi mümkün değildir. İstediğiniz ürün stokta kalmaması durumunda çekim talebi vermeniz ardından HesabimTR , 3 iş günü içerisinde bakiyenizi geri ödemekle yükümlüdür.

 

Sitemizde satılan Ürünler (Elektronik Ürün) tek kullanımlık ürün niteliğinde olup hiç bir sebeple iade alınmaz veya değiştirilmez. Ürünler teslim edildiği andan itibaren gizliliğini yitirdiğinden dolayı art niyetli kullanılabileceğinden dolayı iade süreci Silah, Pass vb. ürünlerinde geçerli değildir. Sitemizden satın aldığınız ürünler dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

 

Alışveriş yapmak için veya farklı sebeplerle alınan ürün tutarı alışveri̇ş yapmadan ödeme naki̇t talebi̇nde bulunamazsınız. Alışveri̇ş yapmak i̇çi̇n yatırılan tutar için alışveri̇ş yapmanız gerekmektedir. Sitemizden ürünü nakit talep edebilmek için sitemize Silah ve hesap gibi oyun içi değerli ürünler satışı yapmış olmanız gerekir.

 

Banka hesaplarımıza yatırılan ödemelerin iadesi olmamaktadır. Geçerli bir durum olması halinde hesabımıza göndermiş olduğunuz tutar, hesaplarımıza para gönderdiğiniz hesaba geri gönderilir. Tamamen HesabimTR insiyatifindedir.

 

Not: Mobil ödeme ve kredi kartı ile yapılan ödemeler kesinlikle geri gönderilemez.

İade taleplerinizi canlı destek hattımızdan veya destek@hesabimtr.com adresinden bizlere iletebilirsiniz.

 

 

İptal ve İade Koşulları

HesabimTR Kullanıcı Sözleşmesi'nde yer aldığı üzere kullanılmış ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için, sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir: 

Eğer almış olduğunuz ürün hatalı ve sorun bizden kaynaklı ise sorumluluk firmamıza aittir. Belirtilen durumda ürünün iadesi ya da değişimi gerekli kontroller sonrasında sağlanacaktır. 

 

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı inceleme, "iade birimimiz" tarafından gerçekleştirilmektedir. Sorunlu olduğuna kanaat getirilen ürünler gerekli durumlarda test edilmekte ve iade onayı buradan gelen karara dayanarak verilmektedir. Tamamen HesabimTR insiyatifindedir.

 

 

Yanlış Tanıtılan Ürünler:

Kullanıcı aldığı ürünlerde, HesabimTR sitesi tarafından yanlış veya eksik bilgi girilmesi durumunda, HesabimTR koşulsuz şartsız ürünü iade alır para iadesi ya da istenilen ürünü teslim eder. Doğabilecek fiyat farkları HesabimTR tarafından karşılanır. Kullanıcıya yeterli ve doğru bilgilendirme yapıldığı takdirde yanlış alınan ürün kişiye özel olduğundan iade alamaz ve HesabimTR hiç bir sorumluluk kabul etmez. Kullanılmış ürünler, aktif edilmiş kodlar ve teslim edilmiş oyun paraları kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. 

 

 

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler: 

Oyun Silah, Özel günlere özel indirimli ürünler. gibi belirli günlere yönelik müşteriye özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, tüketicinin istekleri ve onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle iadesi gerçekleştirilemeyen ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların, ön sipariş olarak satın alınan, kampanya/promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.

bottom of page